Září 2011

Bude Logan Lerman zpěvákem?

5. září 2011 v 11:19

Bude Logan Lerman zpěvákem?


STARS: Bude Logan Lerman zpěvákem? - foto


Jaké bylo stát se mušketýrem? Chce se Logan (19) stát zpěvákem? A co natáčení filmu Perks of Being a Wallflower? Na tohle všechno, jsme se téhle star zeptali...

Ve filmu Perks of Being a Wallflower, který vypráví o nelehkém dospívání teenagera, jeho první lásce, sebevraždě nejlepšího kámoše a vyrovnáním se s pozicí outsidera, hraješ hlavní roli. Jak ses dostal do postavy Charlieho?

"Přijel jsem do Pittsburghu, kde se film natáčí, jako první ze všech. Zavřel jsem se do hotelového pokoje, ze kterého jsem si vyběhl maximálně pro jídlo, ale s nikým jsem se nebavil. Byl jsem pořád sám a přemýšlel jsem nad Charliem. Snažil jsem se vymýšlet různé situace a představoval jsem si, jak by se v nich on zachoval. Myslím, že díky téhle několikadenní izolaci se mi to podařilo."

Prozraď nám něco o své roli mušketýra D´Artagnana.

"Bylo to bláznivé, protože jsem předtím nikdy nic takového nedělal. Byl jsem rád, když mi zavolali s nabídkou téhle role a než jsme začali oficiálně trénovat s celým štábem, trénoval jsem soukromě po dobu třech měsíců každý den, protože moje role je plná kaskadérský kousků. D´Artagnan pořád s někým bojuje, jezdí na koni a podobně. Nezažil jsem takhle akční roli s tak hlubokým charakterem. Bylo to skvělé." (V ČR má film Tři mušketýři premiéru 20.11., pozn. red.)

Prý uvažuješ o kariéře zpěváka. Je to pravda?

"Muziku miluju. Baví mě učit se hrát na různé nástroje a skládat písničky. Myslím, že hudba jde ruku v ruce s filmem. Mám na mysli ty emoce a pocity, které film i muzika v člověku vyvolávají. Kromě skládání hraju na kytaru, piano, basu, ukulele, trochu na housle a učím se na další nástroje, hlavní je ale kytara a piano. Zatím je to jen koníček, ale možná se jednou opravdu stanu profesionálním muzikantem... kdoví."