ČeskoSlovensko má talent 2 je v plném proudu!

20. července 2011 v 13:36 | ja

ČeskoSlovensko má talent 2 je v plném proudu!

SUPERSTAR & TALENT: ČeskoSlovensko má talent 2 je v plném proudu! - foto
Ještě neuplynul ani rok od triumfu akrobatického dua Dae Men v soutěži "Česko Slovensko má talent" a už se na televizní obrazovky řítí druhá série!
Jistě máte ještě v živé paměti loňské superfinále talentové soutěže "Česko Slovensko má talent", ve které se utkali talentovaní lidé ze všech koutů České a Slovenské republiky. Do TOP 3 se nakonec probojoval komik Richard Nedvěd, zpěvák Marián Zázrivý a akrobatické duo Dae Men. Právě poslední jmenovaní nakonec dostali od diváků největší počet hlasů a teprve před pár týdny se vydali na vytouženou cestu do Las Vegas, kde byla jejich show velmi dobře přijata diváky!

Teď už ale zpět do současnosti. Druhá série soutěže "Česko Slovensko má talent" vtrhne na televizní obrazovky opět na podzim a znovu se jistě máme na co těšit. V porotě došlo k jedné změně, moderátora Jana Krause nahradil herec Martin Dejdar. Momentálně jsou v plném proudu castingová kola a za několik dní už v Praze proběhne natáčení tzv. "Velkého třesku", z kterého už soutěžící postoupí do živých semifinálových kol. Kdo vyhraje tentokrát? Taneční skupina, zpěvačka, nebo gymnasta? Nikdo si netroufá tipovat …

Na internet navíc, díky sociálním sítím, začínají prosakovat první informace o tom, jak si kteří soutěžícíc v castingových kolech vedli. Bravo pro vás vývoj v soutěži bude sledovat a přinášet aktuální novinky a rozhovory se soutěžícími!

Podívej se, jaká byla atmosféra v brněnském Mahenově divadle při castingu z minulého týdne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama