Červen 2011

moj novy casak

21. června 2011 v 14:19 | ja
ahojte mam novy casak ktory sa bude mozno predavat ak chcete vidiet fotku tu je ps to pozadie je spontanne :D a nazov este neni vimislenypratele

20. června 2011 v 18:47

O seriálu Přátelé (Friends)

Přátelé
Život v New Yorku může být docela fajn. Stačí, abyste měli pět přátel, naladěných na stejnou vlnu a svojí oblíbenou kavárnu s gaučem, kde se můžete pravidelně scházet a tlachat o všem možném.
Příběh seriálu Přátelé (Friends) je založen na životech party šesti přátel. Máme zde rozmazlenou tatínkovu holčičku Rachel Greenovou, snažící se najít sebe sama. Permanentně nešťastně zamilovaného srandistu, pracujícího v kanceláři - Chandlera Binga. �éfkuchařku, závislou na čistotě - Moniku Gellerovou. Joey Tribbianiho - nevzdělaného a ne příliš talentovaného herce a svůdce žen. Občas trochu pomateného paleontologa Rosse Gellera a v neposlední řadě bláznivou, pozitivně myslící masérku, zpívající folkové písně Phoebe Buffayovou.
Tato parta blízkých přátel prožívá denně své radosti i starosti života, velké lásky, románky i milostná zklamání. Pracovní úspěchy i kariérní nezdary. Každý den je totiž plný příhod o vztazích, sexu, kamarádech, práci, ale i čistě běžných věcech, které potkávají smrtelníky ze všech možných koutů Země prakticky nonstop. I díky tomu je pořád o čem mluvit - celých 238 epizod. A k tomu vám ještě přihodí jedno drobné poselství - nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.
Přátelé se po krátké době staly hitem, především ve Spojených státech a posléze i ve spoustě dalších zemí světa. Za deset sezón vysílání se nepřetržitě umisťovali na předních místech žebříčků sledovanosti a sesbírali také mnoho cen včetně Emmy či People's Choice. V lednu 2004 natáčení po deseti letch skončilo a s ním i jeden z nějvětších televizních fenomenů. Na našich stránkách si jejich příhody nyní můžete užívat online.

grifinovci

20. června 2011 v 18:46

O seriálu Griffinovi (Family Guy)

Griffinovi
Griffinovi(Family Guy) jsou americký animovaný televizní seriál o takové (ne)normální rodince žijící ve smyšleném městě Quahog, Rhode Island. Seriál se na českých obrazovkách poprvé představil 23. srpna 2009 na kanálu TV Prima Cool.
Seriál Griffinovi vymyslel americký scénárista Seth MacFarlane a od roku 1999 ho vyrábí společnost Fox Broadcasting Company, kterou zaujal. Byly natočeny první dvě série, následně byl seriál zrušen, ale kvůli zájmu fanoušků byla dodělána ještě série třetí. Poté byl seriál zrušen znovu. Za rok se prodalo 2,2 milionů kopií DVD Family Guy. Seriál se vrátil do produkce v roce 2004 a byly vyrobeny další dvě série a také DVD film.
Griffinovi jsou čtyřčlená rodinka se psem (chovajícícm se jako člověk), potýkající se s každodenními problémy, se kterými si ale vždy dokáží lehce poradit. Seriál Griffinovi je přímo nabitý vtipy a černým humorem.
Griffinovým se dostávají kromě kladných i záporné ohlasy. Seriál je kritizovaný hlavně za napodobování seriálu Simpsonovi, který za to seriál Family Guy v několika dílech zesměšňuje. Například ve Speciálním čarodějnickém díle je Petr Griffin jako nepovedený klon Homera, a v díle "Talián Bob" je zobrazený jako uprchlík obviněný z "Plagiarismo" (italsky plagiátorství).
Každý ať si ale vytvoří vlastní názor do jaké kategorie se bude řadit, zda mezi fanoušky či mezi kritiky seriálu. Pokud spadáš do první z variant, doufáme, že tvoje návštěva stránky Griffinovi-online-shlednuti.cz nebude poslední :-)

futurama

20. června 2011 v 18:45 | ja
Futurama je americký animovaný seriál, který byl v originále vysílán na americké televizi FOX. Tvůrci Futuramy jsou známi především díky svému dalšímu, dnes již dá se říct kultovnímu animovanému seriálu - The Simpsons (Simpsonovi).
První díl seriálu Futurama začíná, když je věčný smolař a poslíček s pizzou Philip J. Fry zmražen na dalších tisíc let v kryogenickém ústavu. Po rozmražení posledního dne roku 2999 zjistí že se ocitl v budoucnosti a dále se dovídá, že má v Novém New Yorku příbuzného, a to svého praprapraprapra... synovce profesora Farnswortha, kterému táhne na sto šedesát let. Ten ho zaměstná ve své intergalaktické doručovací firmě a Fry se tedy se svým "štěstím" opět po tisíci letech stává poslíčkem.
Futurama
Celý děj Futuramy se tedy odehrává v jednatřicátém století na planetě Země v městě Nový New York, což je obdoba starého New Yorku, který je pohřben hluboko pod svým nástupcem. Všechny díly Futuramy online se odehrávají kolem zmíněné doručovací firmy s názvem Planet Express a jejích příběhů.
Hlavním rozdílem mezi současností a dobou, ve které se odehrává Futurama, je rozhodně možnost létání mezi planetami a dokonce i mezi galaxiemi. Je znám i konec vesmíru, ze kterého je vyhlídka na další, sousední vesmír. Celá planeta Země je jeden stát, jehož prezidentem je hlava bývalého amerického prezident Nixona, která Zemi nejednou přivede do nemalých problémů.
Mezi další hlavní postavy po Fryovi patří tedy jeho praprapra... strýc a Vlastník firmy Planet Express, profesor Farnsworth, který je věčný vynálezce prapodivných věcí. Kapitánem jeho zásilkové lodi je jednooká mutantka Turanga Leela, jako jediná zodpovědná osoba v celé posádce Planet Express. Dalším členem posádky je původem ohýbací robot a nyní kuchař lodi Bender Bending Rodriguez. Nevychovaný robot vyrobený v mexiku je věčný alkoholik a kuřák, který dostává obvykle své kolegy do potíží. Firemním lékařem je Dr. Zoidberg, který je ostatními opomíjen. Na stáži v Planet Express je Amy Wongová, dcera miliardáře pana Wonga a manažerem firmy je Hermes Condrad.

simpsonovcii

20. června 2011 v 17:11 | ja
skoro kazdy pozna simpsonovcov a kazdy skoro vie ze je to najdlehsie odohravani animak na svete a kazdy pozna hlavne postavy barta marge homera lisu maggie tu je niekolko obrazkov


magie

20. června 2011 v 17:00
magie je tema tydne tak coo verite alebo nie skusite nieco s tej magie alebo nie ak ano napiste do komentu

online chat

20. června 2011 v 16:56 | ja
online chat byto tyzdenalebo skvor zatial tu budete mat vela obrazkou clankou a td... vela zabavy a malo nudi